Zakupy on-line www.mbbeads.pl

News

2 maja 2017

Dnia 2 maja nasz sklep będzie NIECZYNNY!

15.04.2017

Dnia 15 kwietnia (najbliższa sobota) nasz sklep stacjonarny będzie NIECZYNNY! Chcielibyśmy życzyć wszystkim spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych!

042927a40cffc40b76b148c6278fce0c paskha depositphotos 20380671

Godziny otwarcia w okresie świątecznym 2016/2017

Godziny otwarcia w okresie świątecznym:

24-26 grudnia - nieczynne

29-31 grudnia - inwentaryzacja nieczynne

1 stycznia - nieczynne

6 stycznia - nieczynne

Zmiana godzin otwarcia sklepu w soboty

Informujemy że od listopada zmieniają się godziny otwarcia sklepu w sobotę - od 10.00 do 16.00. Pozostałe dni od poniedziałku do piątku bez zmian 10.00-18.00. Zapraszamy!

Mon Bijoux 3 lata!

Otrzymaliśmy od was dużo kartek z życzeniami na nasze urodziny! Dziękujemy wszystkim za miłe słowa! Wyróżniliśmy 6 najbardziej kreatywnych kartek. Wybór zwycięzcy był trudny, zwracaliśmy uwagę na treść życzeń, estetykę oraz kreatywność, a każda kartka była na najwyższym poziomie! 
Konkurs wygrywa i bon o wartości 150 zł otrzymuje Paulina Sołowiej! Gratulacje!!! 
Ale prace tak nas zaskoczyły, że postanowiliśmy przyznać dodatkowe nagrody, bony o wartości 25 zł dla Karoliny Ciechańskiej, Moniki Kwiatkowskiej, Marioli Kozłowskiej, Agnieszki Sienkowskiej oraz pani Zając!
Oprócz tego mamy jeszcze malutkie niespodzianki dla Jana Michalskiego, Agaty Jaszczuk i Kasi Wierzbickiej! 
Po odbiór nagród, wszystkich wymienionych zwycięzców, zapraszamy do naszego sklepu. 

 

11 marca Mon Bijoux obchodzi 3 urodziny! Swiętujemy razem! Od 2 do 11 marca napisz życzenia dla Mon Bijoux na kartce i wrzuć je do urodzinowej skrzyni  w naszym sklepie  a otrzymasz od nas prezent! Karteczki są dostępne w sklepie, lub możesz użyć swojej. Autor najbardziej kreatywnej według zespólu Mon Bijoux kartki dostane SUPER PREZENT – Bon o wartości 150 zł na zakupy w naszem sklepie stacjonarnym! Pzy ocenie będziemy zwracać uwagę na treść życzeń, estetykę oraz kreatywność! Na  odwrocie  kartki nie zapomnij napisać  swojego imienia i nazwiska, żebyśmy mogli zwieryfikować autora najlepszych życzeń! 14 marca oglosimy wyniki na naszej stronie internetowej oraz facebooku!  

Без имени 3

WZORY DO SZNURÓW KORALIKOWYCH

Zapraszamy do sklepu osoby, które szydełkują sznury koralikowe. Mamy do wypożyczenia kilkanaście wzorów na różne szerokości koralików. Galeria wzorów stale się rozrasta.

ftft копия

Copyright 2013 Mon Bijoux sp. z o.o. | Wszystkie prawa zastrzeżone.

Facebook Slider